مقالات

نکاتی چند در باب حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته خاری
اگر تا به حال به دنبال خرید و یا دریافت اطلاعات برای خرید حفاظ های شاخ گوزنی و یا بوته خاری بوده باشید، حتما با واژه  ها و اصطلاحات مختلف و با قیمت های بسیار متفاوت مواجه شده اید. در این نوشتار کوتاه برآنیم تا با یکدیگر به بررسی این اصطلاحات و دریافت اطلاعات مختلف در این بازار باشیم.

چون حفاظ شاخ گوزنی ، متری فروخته میشود، لذا برای اینکه در خرید مغبون نشده و فریب تولید کنندگان کالاهای بی کیفیت را نخورید به سه نکته باید دقت کنید:

1) وزن هر یک متر:
بیشتر تولید کنندگان از گفتن وزن هر "یک متر" حفاظ یا فرار میکنند و یا اگر اعلام کنند
 برای فریب مشتری از ناشی بودن مشتری سوءاستفاده استفاده کرده و وزن" دومتر" را اعلام میکنند. لذا از تولید کننده موکدا وزن "یک متر" را بخواهید و شرط کنید جنس خریداری شده را باسکول خواهید کرد.
بدیهی است وزن های استاندارد در ذیل تصاویر ارسالی ذکر شده است.

 

2) کیفیت رنگ:
اغلب تولید کنندگان برای رنگ آمیزی حفاظ از رنگ روغنی( پیستوله رنگ و یا روش غرقآبی) استفاده میکنند
که متاسفانه به علت قدیمی بودن و بی کیفیت بودن ، بعد از مدت کوتاهی تمامی حفاظها به شدت زنگ میزنند.
 
ولی مجموعه ما از سیستم رنگ آمیزی کوره ای الکترواستاتیکی استفاده میکند که علیرغم پر هزینه بودن(حدود دو برابر  رنگ روغنی) رنگی ماندگار و زیبا تحویل مشتری میدهد

3) سیستم جوش:
تقریبا تمامی تولید کنندگان از جوش برق و الکترود های معمولی استفاده میکنند که متاسفانه به علت گِل داشتن جوشها ، بعد از مدتی گِل جوش ریخته و تمام جای جوشها زنگ میزند.
مجموعه صدرا حفاظ برای حفظ کیفیت اجناس تولیدی از سیستم جوش CO2  استفاده میکند، که علاوه بر استحکام جوش و زیبائی و، عیوب جوش برق را نیز ندارد.

و توضیح آخر:
بدیهی است اگر وزن حفاظ زیر استاندارد و یا کیفیت رنگ روغنی باشد  قیمت حفاظها نیز به مراتب کمتر از ارقام مذکور خواهد بود. فلذا در راستای مشتری مداری، مجموعه صدراحفاظ میتواند به سفارش شما، حفاظی با وزن و قیمت دلخواه شما تولید کرده و به مشتریان ارائه دهد.

 

مطالب مرتبط:

حفاظ نسل جدید با الهام از طبیعت
حفاظ بوته ای ، حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ شاخه ای و ... چیست؟

برچسب ها: